Оберіть свого викладача

Наша команда

Тут ви можете познайомитися з нашими викладачами, дізнатися про умови та вартість навчання, наявність місць в групах і в індивідуальному графіку. Приходьте на безкоштовні пробні заняття в групи або бронюйте індивідуальні уроки
— по електронній пошті: arminsarg@yahoo.com
— в Viber або Telegram: +38(093)0342012
— за телефонами: +38 0512 59-28-51 та +38(066)2674675
— на нашій Facebook сторінці https://business.facebook.com/englishmasters4you/

Aramais Sarkisian
Мова викладання: Англійська
Рівні викладання: Beginner-Advanced
Місце викладання: Пушкінська, 28/Skype (450₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно
(700₴ — 60 хвилин)

Викладач і перекладач англійської мови. Багаторічний досвід викладацької діяльності в школі, університеті і на спеціалізованих курсах. Знання мови на рівні носіїв. Постійна практика і спілкування з носіями мови, вивчення і застосування сучасних методик допомагає донести до слухачів живу англійську мову, показати її з різних сторін, познайомити з різними варіантами англійської мови. Спеціалізація — підготовка до іспитів, англійська для готельно-ресторанного бізнесу, бізнес-англійська, англійська для IT.

«Навчити правил граматики, допомогти опанувати необхідний лексичний запас, зрозуміти структуру мови – це важливе завдання.
Але не менш важливо змусити слухача повірити в себе, зламати мовний бар’єр і застосувати всі знання на практиці.
Зробити так, щоб наші студенти змогли вільно говорити і навіть думати іноземною мовою, ось на що спрямовані наші зусилля!

Andrew Ness
Мова викладання: Англійська
Рівні викладання: Intermediate-Advanced
Місце викладання: Пушкінська, 28/Skype (500₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно
(800₴ — 60 хвилин)

Молодий та професійний викладач з Англії, з класичною англійською вимовою та здатністю пояснити та навчити, навіть якщо ви зовсім погано розумієте англійську мову і знаходитесь на перших щаблях її вивчення. Мета Ендрю — зробити так, щоб студенти не соромилися і не боялися говорити англійською. Його завдання на наших курсах активувати ті знання, які наші слухачі здобувають за час навчання. Ендрю працює з групами всіх рівнів, веде індивідуальні заняття, допомагає у підготовці до складання іспитів.

«Я говорю лише англійською мовою, і у слухачів просто не залишається шансів не говорити зі мною англійською. Перебуваючи в такій ситуації, студенти звикають говорити, не перепитуючи чи уточнюючи щось своєю мовою.
Чого найчастіше бояться студенти – зробити помилку, сказати щось не те чи не так. Помиляйтеся, а я допоможу вам виправляти ваші помилки.

Irina Yevdokimova
Мова викладання: Англійська, Французька
Рівень викладання: Beginner-Advanced
Місце викладання: Skype (400₴ — 60 хвилин індивідуально)

Неймовірно, як Ірина може порозумітися з будь-яким студентом і донести найскладнішу тему. Її терпіння та наполегливість допоможуть вам якнайшвидше засвоїти правила мови та застосувати їх на практиці. Ірина має сертифікат TEFL і є випускницею вітчизняних та європейських університетів. Її професіоналізм та освітня база перебувають на найвищому рівні. Ірина продовжує вдосконалюватись і займатися науковою діяльністю. Бажаєте «розговоритись», удосконалити граматику, розширити обсяг активної лексики? Приходьте на заняття та отримуйте результат!

«Для мене важливо якнайбільше спілкуватися зі студентами англійською, щоб занурити їх в атмосферу мови. Я намагаюся створити дружню та цікаву атмосферу на заняттях, щоб поділитися зі студентами ентузіазмом та підтримати в них бажання навчатися. Для мене важливо знайти нові прийоми навчання, щоб заняття сприймалися не як рутина, а захоплюючий процес. Здорово, коли у дорослих спалахують очі при словах Let’s play a game! і ти розумієш, що їм дійсно подобається вчити англійську!»

Olga Krasnikhina
Мова викладання: Англійська 
Рівні викладання: Beginner-Advanced
Місце викладання: Skype (320₴ — 60 хвилин індивідуально) Корпоративно (400₴ — 60 хвилин)

Викладач із багаторічним стажем та досвідом, працювала старшим викладачем англійської мови в Європейському університеті, перекладачем у приватних комерційних компаніях. Сьогодні продовжує захоплююче та творчо працювати у сфері викладання для хлопців з комп’ютерними спеціальностями, прибирає мовний бар’єр, використовує відеоматеріали та класичну структуру підручника. На уроках легко, зрозуміло, цікаво.

“Досконалості немає межі і немає зупинки для саморозвитку”, – так вважає Ольга. Англійську мову потрібно покращувати поступово і в усіх аспектах: письмо, сприйняття мови на слух, спонтанне говоріння. Почнемо спільний проект отримання нових знань та навичок спілкування!

Maria Dobrinova
Мова викладання: Англійська
Рівні викладання: Beginner-Advanced
Место преподавания: Пушкінська, 28, Skype (320₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно (450₴ — 60 хвилин)

Викладач англійської за професією, присвятивши кілька років після закінчення університету своїй мрії – побачити світ, Марія поєднала англійську та подорожі в одній роботі – фотографа на круїзних кораблях американських компаній Royal Caribbean International і Princess Cruises. Побувавши в різних країнах, познайомившись із британською та американською культурою «з перших рук», отримавши великий досвід спілкування з носіями мови, Марія готова всім цим ділитися зі своїми студентами та допомагати їм вивчати англійську для досягнення своєї мети. Маючи досвід викладання мови понад 8 років, Марія використовує комунікативну методику та позитивний підхід під час навчання.

Вважаю, що все, що робить людина у своєму житті – має робитися із задоволенням, те саме стосується й вивчення мови. Моя мета – забезпечити для учня таку атмосферу на уроці та такі матеріали, щоб процес вивчення англійської був максимально цікавий та пізнавальний для студента. English is fun! And studying it is an adventure!

Iryna Horkava
Мова викладання: Англійська
Рівні викладання: Beginner — Upper-Intermediate
Місце викладання: Skype (320₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно
(450₴ — 60 минут)

Головне у вивченні мови це мета. Вона може бути абсолютно будь-якою від бажання дивитися серіали і грати в ігри, до мотивації кар’єрного зростання або переїзду за кордон. Ірина впевнена, що англійська неможлива без практики, і на своєму прикладі показує як це важливо використовувати його кожен день. Окрім викладацької діяльності вона вже кілька років працює перекладачем на музичному фестивалі UPark, була перекладачем на Євробаченні.

«Англійська це не страшно і цікаво. Це як з котами і Альфом» Ви не любите котів? Ви просто не вмієте їх готувати «. Важливо всю інформацію відразу ж застосовувати на практиці, по максимуму. Розповім і покажу як.«

Olesia Omelchuk
Мова викладання: Англійська, Китайська
Рівні викладання: Beginner — Advanced
Місце викладання: Пушкінська, 28, Skype (320/400₴ — 60 хвилин індивідуально англійська/китайська)
Корпоративно
(500/800₴ — 60 хвилин)

Леся дуже добре знає, наскільки важливо в сучасному світі володіти іноземними мовами. Роки навчання і викладання в Китаї дозволили Лесі отримати багатий досвід викладацької діяльності. Вона знайде індивідуальний підхід до будь-якого студента. Завдяки актуальним методикам навчання, Ви зможете успішно здати мовні іспити, але також вільно спілкуватися в іншомовному середовищі. І звичайно, якщо вам потрібна китайська, то Леся їм прекрасно володіє і зможе передати вам свої знання на найвищому рівні.

Я вважаю, що вивчення іноземних мов варто розглядати як захоплююче хобі. Це цікавий, хоча і досить тривалий процес. Завдання викладача, в першу чергу, полягає в тому, щоб захопити студентів і створити атмосферу, комфортну для ефективного навчання.

Julia Kolomyichuk
Мова викладання: Німецька
Рівні викладання: Початковий- Просунутий
Місце викладання: Skype (400₴ — 60 хвилин індивідуально)

Якщо вам потрібен фахівець екстра-класу для вивчення німецької мови, то ви його знайшли. Юлія отримала диплом спеціаліста в МНУ ім. Сухомлинського і пройшла магістерську програму за спеціальністю Германістика і Сучасна німецька література в університеті Гумбольта, Берлін. Успішно склала іспит DSH, тому має особистий досвід підготовки до міжнародних іспитів. Вона регулярно проходить курси підвищення кваліфікації при Goethe Institut, для випускників ДААД. Викладала у ВНЗ і більше 20 років працює приватним репетитором. Бажаєте успішно скласти іспити TestDaF, Telc, Goethe Zertifikat, DSH, ÖSD або вступний іспит в Studienkolleg? Результат успішного складання з першого разу у студентів Юлії — 95 відсотків. Ви ще думаєте? А хтось вже навчається в Німеччині.

Німецька мова не така складна, як багато хто вважає. Вона набагато складніша. Але лише до тих пір, поки ви не почнете працювати зі мною. Якщо вам, або вашим дітям необхідний високий результат для вступу до німецьких вишів, або ви просто бажаєте вільно розмовляти німецькою — willcommen! Ми пройдемо цей шлях разом і подолаємо усі можливі труднощі.

Ivan Golovanov
Мова викладання: Англійська
Рівні викладання: Beginner — Advanced
Місце викладання: Пушкінська, 28, Skype (350₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно (500₴ — 60 хвилин)

Іван жив, навчався і працював в Канаді понад 17 років. Він має диплом про вищу освіту канадського університету, а також сертифікати TESOL/TESL/TEFL. Будучи повністю його робочою мовою, англійська за ці роки стала для нього рідною мовою. Іван володіє словниковим запасом і рівнем знання носія мови.

«У легкій і невимушеній обстановці, допоможу підвищити рівень володіння англійською мовою учневі будь-якого віку і рівня знань. Я практикую індивідуальний підхід. І пам’ятайте — немає поганих питань. Все, що стосується вивчення англійської — є доречним.»

Veronika Serebriakova
Мова викладання: Англійська 
Рівні викладання: Beginner — Upper-Intermediate
Місце викладання: Пушкінська, 28, Skype (250₴ — 60 хвилин індивідуально)
Корпоративно
(400₴ — 60 хвилин)

Сучасний викладач, який крокує в ногу з трендами і зможе пояснити не лише базову англійську граматику, а й сленгові слова у розмовній англійській. Вероніка – магістр англійської філології та перекладу ЧНУ ім. Петра Могили. Вона багато подорожує Європою і має багатий досвід спілкування з носіями мови; постійно вивчає нове, удосконалює свої навички і не може уявити своє життя без англійської.

«Я з радістю допоможу вам полюбити цю міжнародну мову і почати говорити вже після першого уроку! На заняттях зі мною не варто боятися зробити помилку, адже я хочу насамперед стати вашим другом та наставником. See y’all! YOLO!»

Приходите к нам, учитесь говорить на живом и правильном английском языке!